zawartość koszyka (pusty)

ROCA L20 Bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym


500.00 zł brutto
310.00 zł brutto
Dostępność:
Czas realizacji:
1 - 6 dni
Producent: ROCA
Kod producenta: A5A2009C00
Waga: 2.000 kg

Dostępność w oddziałach

zamknij


ROCA L20 Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

nr referencyjny ROCA: A5A2009C00

 PARAMETRY:

montaż

ścienna

zastosowanie

natrysk

wykończenie

chrom

wyposażenie

zestaw natryskowy

Wyjątkowa uroda trwałego wykończenia baterii Roca to efekt innowacyjnej technologii chromowania powierzchni. Proces EverShine® wykorzystuje powlekanie metodą elektrolityczną, która gwarantuje, że nawet po latach użytkowania powierzchnia baterii będzie zachwycać blaskiem oraz będzie bardziej odporna na plamy i zadrapania.

Turn®. Zapewnia ona najwyższą jakość, płynność i kontrolę przy regulacji strumienia wody.Wystarczy jeden ruch wygodnej rączki, aby precyzyjnie ustawić pożądaną temperaturę i ciśnienie wypływającej wody.

Technologia rozwinięta i stosowana wyłącznie w bateriach Roca. Pozwala na oszczędność wody i energii. System CLICK® pozwala  do 50% ograniczyć siłę strumienia wody i sygnalizuje użytkownikowi, kiedy przechodzi w tryb większego zużycia. Wewnętrzny dysk pozwala regulować zakres temperatury wypływającej wody, co redukuje zużycie energii potrzebnej do jej ogrzania. System CLICK® jest wbudowany we wszystkie jednouchwytowe baterie Roca.

5 lat gwarancji na baterie Roca

10 lat gwarancji na głowice ceramiczne w bateriach Roca

Eco produkt , który dzięki zastosowanym technologiom, pozwala na obniżenie zużycia wody i energii. Podejmuj swiadome działania proekologicznie.

Warunki gwarancji producenta:

  Ceramika sanitarna: